Statybos ir nekilnojamojo turto teisė

Teisininkų profesionalų patirtis rengiant bei sudarant statybų rangos sutartis, dalyvaujant derybose dėl rangos sutarties sąlygų suderinimo, sprendžiant ginčus dėl darbų priėmimo – perdavimo, apmokėjimo, sutarties nutraukimo ir kt., dalyvaujant stambių projektų vykdyme, vedant seminarus bei mokymus statybos sektoriaus atstovams užtikrina profesionalų Jūsų interesų atstovavimą šiose srityse.

Statybos teisės profesionalai daugiausia konsultuoja vykdant nacionalinius statybos projektus, tačiau yra dalyvavę bei dirbę su tarptautiniais inžineriniais projektais (viešieji pirkimai, ES ir kt.), kurie apima įvairias pramonės sritis.

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ yra parengę specializuotą informaciją Klientams dėl bendradarbiavimo variantų statybos rangos teisės srityje. Norėdami gauti informaciją – susisiekite skiltyje „Kontaktai“ nurodytu telefonu arba rašykite elektroniniu paštu info@strategum.lt .

 

Advokatų profesinė bendrija užtikrina kompetentingus ir inovatyvius sprendimus:

atstovavimą derybose dėl statybos rangos sutarties sąlygų (Genranga, Ranga, Subranga),

rengiant ir/ar koreguojant statybos rangos sutartis, siekiant apsaugoti Jūsų interesus,

praktinius bei teisinius patarimus dėl reikalavimų, susijusių su statybos ir projektavimo sutartimis: dėl jų vykdymo, pažeidimų, nutraukimo ir kt.,

dėl darbų priėmimo - perdavimo procedūrų, defektų nustatymo tvarkos, baudų taikymo ar netaikymo klausimais, mokėjimų įskaitymo, užskaitymo ir kt. klausimais,

atstovavimą reiškiant reikalavimus ir/ar sprendžiant statybos ir projektavimo trūkumų šalinimo klausimus,

ginčų sprendimo strategija bei sprendimas iki teismo bei teisme (derybos, taikos sutarties rengimas, procesinių dokumentų rengimas, atstovavimas teisme).

Teisininkai profesionalai statybos rangos teisės srityje: Giedrė Kačinskienė, Kęstutis Marčiulynas, Vytautas Dargis, Domas Gružauskas.