Kas mes?

VERSLO TEISĖS ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ – verslo teisės advokatų profesinė bendrija, kurios pagrindinis tikslas – tapti Kliento verslo partneriu, strategu ir užtikrinti sėkmingą jo verslo vystymą. Komandai rūpi Klientas ir jo poreikiai, todėl dirbant su verslo kompanijomis pirmiausia orientuojamasi į inovatyvius, operatyvius ir į verslą orientuotus, ekonomine logika pagrįstus sprendimus.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ pagrindiniai Klientai Lietuvos bei užsienio kompanijos, todėl teisininkai dirba bei specializuojasi išskirtinai verslo teisės ginčų bei jų prevencijos srityje, kas apima konsultacijas, sutarčių rengimą ir auditą, ginčų sprendimą įmonių, statybos rangos, viešųjų pirkimų, transporto, draudimo, prekybos, nuomos, darbo, bankroto, mokesčių, ir kt. srityse.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ tiesiogiai teikia aukštos kokybės teisines paslaugas verslui užsienio valstybėse, kadangi turi patikimus partnerius Europos sąjungos šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kipre, Vokietijoje, Latvijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, todėl Klientui kilus problemai ar siekiant suvaldyti riziką su užsienio elementu, nekyla patikimo patarėjo problemos. Verslo teisės advokatų profesinė bendrija „STRATEGUM Dargis ir partneriai“ yra nacionalinis atstovas tarptautinėje advokatų asociacijoje ,,E-Iure“. 

 

Verslo teisės advokatų profesinė bendrija "STRATEGUM Dargis ir partneriai" yra pasaulio advokatų asociacijos ,,E-Iure“ nariai, kuri jungia verslo advokatų kontoras, kiekvienai narei suteikdama nacionalinį išskirtinumą. 

Dėl šios narystės "STRATEGUM Dargis ir partneriai" klientai turi galimybę gauti patikimas ir profesionalias teisines paslaugas, bet kurioje ,,E-Iure“ asociacijos valstybės narės šalyje. 

Asociacija veikia daugiau nei dešimt metų, kurdama ir vis labiau plėsdama vieningą globalų teisininkų tinklą. Visi nariai yra įsipareigoti laikytis aukščiausių vidaus kokybės standartų, susijusių su konfidencialumo, privalomojo profesinės civilinės atsakomybės draudimo, žinių ar užsienio kalbų, operatyvumo normų.

,,E-Iure" veikla apima susitikimus ir vizitus, kongresus, tarpvalstybinių vadovėlių, rinkinių leidimą. 

2019 m. pavasarį pasaulio advokatų suvažiavimas vyks Lietuvoje, kurį organizuoja verslo teisės advokatų profesinė bendrija ,,STRATEGUM Dargis ir partneriai".

Daugiau apie asociaciją ir jos narius galite sužinoti http://www.e-iure.com/

 

MUMIS PASITIKI KLIENTAI, NES:

Užtikrintas profesionalumas – specializuojamasi ir dirbama konkrečiai verslo teisės srityje, bendrijos komandos nariai nuolatos kelia kvalifikaciją verslo teisės srityje, taip pat rengia mokymus, seminarus, straipsnius verslo atstovams, dalyvauja verslo renginiuose bei asociacijose.

Užtikrintas operatyvumas – į bet kokį klausimą ar užklausą gaunate atsakymą vėliausiai per 1 darbo dieną, darbai atliekami iš anksto sutartais terminais bei sąlygomis.

Užtikrintas paprastumas ir efektyvumas – bendraujate su savo teisininku tiesiogiai ir betarpiškai, su vienu kontaktiniu asmeniu visais klausimais, kurį galite pasiekti Jums patogiu metu ir operatyviai.

Užtikrintas atgalinis ryšys bei aiškumas – atsižvelgiant į verslo specifiką, reikalingus atsakymus bei konsultacijas žodžiu gaunate čia ir dabar, nuolatiniai klientai konsultuojami nemokamai iš karto, prireikus gaunate ataskaitas apie iš anksto suderintus bei atliktus darbus raštu.

Užtikrinta Klientą tenkinanti teisinių paslaugų apmokėjimo sistema – Klientas gali rinktis jam patogų apmokėjimo už teisines paslaugas būdą – (1) iš anksto fiksuotą paslaugos kainą; (2) mokėjimą už paslaugas po paslaugos suteikimo pagal teisininko darbo valandas; (3) individualų, iš anksto suderintą apmokėjimo būdą.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ komandą sudaro profesionalūs advokatai, teisininkai, projektų vadovai. Į verslą orientuotas požiūris užtikrina Klientams profesionalumą, greitį, patikimumą bei atgalinį ryšį.

Mūsų komanda
BriceBarrett Web 0005

Vytautas Dargis

Advokatų profesinės bendrijos partneris, advokatas. Mob. +370 698 30686 Reikia išmokti žaidimo taisykles. Tada pradėti žaisti geriau už kitus. Albertas Einšteinas.
Advokatas Vytautas Dargis turi daugiau negu 11 metų patirtį atstovaujant klientus bankroto, restruktūrizavimo, draudimo, statybos, komercinių sandorių, viešųjų pirkimų, transporto, konkurencijos teisės srityse.
BriceBarrett Web 0003

Giedrė Kačinskienė

Advokatų profesinės bendrijos Vyr. teisininkė. Mob. +370 653 91927
Giedrė Kačinskienė turi daugiau negu 9 metų patirtį dirbant būtent verslo teisės srityje, specializuojasi komercinių sandorių rengimo, derybų, verslo ginčų prevencijos bei sprendimo, statybos rangos, viešųjų pirkimų, prekybos bei darbo teisės srityse. Giedrė Kačinskienė teisinį išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo Universitete (įgytas viešojo administravimo ir politikos mokslų bakalauro laipsnis, teisės bakalauro ir magistro laipsnis, įgytas Michigano universiteto tarptautinės teisės sertifikatas). Giedrė Kačinskienė veda seminarus, konferencijas verslo teisės temomis, yra Statybos pramonės arbitražo teismo arbitrė.
BriceBarrett Web 0011

Julius Čiegis

Mob. +37065788048 Acta Non Verba
Atstovavimas ir tarpininkavimas tarptautinėse bylose. Verslo teisė. Statybos ranga. Transporto teisė.
BriceBarrett Web 0015

Gabrielė Jančaitytė

Advokato padėjėja Mob. +370 653 91902 Didelių darbų sėkmė priklauso nuo mažų smulkmenų. T. Livijus
Gabrielė Jančaitytė yra įgijusi teisės bakalauro ir magistro laipsnius Mykolo Romerio universitete. Gabrielė specializuojasi civilinės teisės, darbo bei baudžiamosios teisės srityse (finansiniai nusikaltimai).
BriceBarrett Web 00077

Ingrida Stelionienė

Advokato padėjėja Mob. +370 657 71647 Užkopus į didžiulį kalną, atrandi dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti. N. Mandela
Ingrida Stelionienė yra įgijusi teisės bakalauro ir magistro laipsnius Mykolo Romerio universitete. Ingrida specializuojasi statybos, komercinių sandorių, įmonių srityse.
BriceBarrett Web 0001

Lijana Razvickaitė

Teisininkė Mob. +370 616 48868
Lijana Razvickaitė yra įgijusi teisės bakalaurą Mykolo Romerio universitete bei šiuo metu studijuoja Vytauto Didžiojo universitete teisės magistro studijose. Ji rūpinasi klientų laiškų bei skambučių koordinavimu, atlieka procesinių dokumentų, teismų praktikos, teisės aktų ir kitų šaltinių analizes bei padeda vyresniesiems komandos teisininkams rengti įvairius teisinius dokumentų projektus. Lijana domisi statybos rangos bei viešųjų pirkimų teise.
Kas mes?
Darbuotojai – įmonės didžiausias turtas. Stipri komanda – jėga, kuri įveikia visus iššūkius. Mes nuolatos mokomės ir dalinamės patirtimi, dalyvaujame Lietuvos verslo konfederacijos veikloje, vedame seminarus bei konferencijas.
Mums rūpi mūsų Klientai, todėl prioritetas visada yra operatyvumas ir atgalinis ryšys. Teikiame aukščiausios kokybės teisines paslaugas ir orientuotus į verslą sprendimus. Siekiame maksimalaus Klientų pasitenkinimo tiek paslaugų kokybe, tiek nuolatiniu dėmesiu bei operatyviu darbu.
Nors individuali iniciatyva ir kūrybiškumas visuomet skatinami, geriausius rezultatus Klientams ir profesinei advokatų bendrijai užtikrina komandinis darbas. Efektyvūs sprendimai šiuolaikiniame verslo pasaulyje dažnai gali būti rasti tik glaudžiai bendradarbiaujant skirtingų sričių profesionalams.
Bendradarbiaujame su kitų valstybių advokatais, bankroto ir restruktūrizavimo administratoriais, teismo ekspertais, auditoriais, antstoliais bei notarais, todėl Klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Europos, Amerikos ir Rytų šalyse.