Teisiniai ir praktiniai (Sub)Rangovo problemų sprendimo būdai. Seminarą veda – Verslo teisės advokatų profesinė bendrija ‘‘STRATEGUM Dargis ir partneriai‘‘.

 

ARTIMIAUSIAS SEMINARAS VYKS

DATA: 2016 m. balandžio 29 d.

VIETA: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO Statybų ir remonto parodos RESTA metu, 5.5 salė, Vilnius

TRUKMĖ: 10.00 - 14.00 val.

REGISTRACIJA: iki 2016 m. balandžio 22 d. info@strategum.lt 

Pirmasis seminaras šia tema pristatytas 2015 m. gruodžio 3 d. Šiauliuose. Sulaukus dalyvio susidomėjimo šia tema, seminaras 2016 m. kovo 2 d. surengtas Kaune, artimiausiu metu planuojamas ir Vilniuje.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

Statybos ir su ja susijusiose srityse dirbančių įmonių atstovai, kurių funkcijos susiję su derybomis, statybos rangos sutarčių sudarymu ir/ar skaitymu, vertinimu ir/ar pasirašymu, darbų, finansinių srautų planavimu, atliktų darbų aktų, sąskaitų, raštų, pretenzijų rengimu, ginčų dėl darbų kokybės, terminų sprendimu, skolų išieškojimu ir kt.

MOKYMO METODAI

Teorinės ir praktinės informacijos dėstymas, diskusijos, praktinės užduotys ir jų aptarimas, situacijų analizė, naujausia teismų praktika, klausimai – atsakymai. 

„TEISINIAI IR PRAKTINIAI (SUB)RANGOVO PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI“

PROGRAMA: 

1. STATYBOS RANGOS SUTARTIS

1.1. Sutarties dalykas

1.2. Darbų atlikimo terminai

1.3. Sutarties kaina ir atsiskaitymas

1.4. Darbų priėmimas – perdavimas

1.5. Šalių teisės ir pareigos

1.6. Įsipareigojimų įvykdymo užtikrinimas

1.7. Atsakomybė

1.8. Sutarties galiojimas, keitimas bei nutraukimas

1.9. Ginčų sprendimo tvarka

1.10. Baigiamosios nuostatos

1.11. Viešųjų pirkimų įstatymo normų, susijusių su statybos ranga, pakeitimo aptarimas („Juodieji sąrašai“ ir kitos naujovės).

2. ĮSIPAREIGOJIMŲ ĮVYKDYMO UŽTIKRINIMO BŪDAI

2.1. Netesybos

2.2. Avansas

2.3. Laidavimas

2.4. Garantija

2.5. Vekselis

2.6. Dalies lėšų sulaikymas

2.7. Viešųjų pirkimų įstatymo normų, susijusių su statybos ranga, pakeitimo aptarimas („Juodieji sąrašai“ ir kitos naujovės).

3. SUB(RANGOVO) INTERESŲ GYNYBA

3.1. Bendradarbiavimo svarba interesų gynybai

3.2. Sutarčių nevykdymas arba netinkamas vykdymas

3.2.1. Terminų pažeidimas

3.2.2. Kokybės trūkumai

3.3. Nuostolių atlyginimas

3.4. Trišaliai sandoriai 

SEMINARO LEKTORIAI

Giedrė Kačinskienė

Teisininkė, specializuojasi ir dirba statybos rangos, sutarčių teisės srityje: rengia, koreguoja, audituoja, veda derybas, vertina verslo sutartis, konsultuoja sutarčių vykdymo, ginčų sprendimo klausimais, veda seminarus, konferencijas.

Julius Čiegis

Teisininkas, civilinės bei darbo teisės lektorius, tarptautinės viešosios teisės mokslinių straipsnių autorius, specializuojasi ir dirba tarptautinėje viešojoje ir privatinėje teisės srityse, darbo teisės, statybos teisės srityse, veda derybas, konsultuoja sutarčių vykdymo, nutraukimo, ginčų sprendimo klausimais.

Irma Dargė

Lektorės mokslinės ir praktinės veiklos kryptys: Įmonių teisės, bankroto teisės, draudimo teisės. Lektorė dėsto komercinės teisės, tarptautinės teisės, civilinio proceso teisės paskaitas, veda praktinius seminarus bei vidinius apmokymus.